KoCoS projektuje, produkuje i wdraża systemy pomiarowo - testujące w obszarze zaopatrzenia w energię, optycznej laserowej techniki pomiarowej w przemyśle półprzewodnikowym, samochodowym i spożywczym. Kompetencja, fachowość, innowacyjność to fundament na którym zbudowano nasz koncern.

Innowacyjność technologii w doskonałych produktach

Wszystkie produkty KoCoS są naszymi własnymi opracowaniami na najwyższym poziomie. Nie bez powodu nasze technologie zdobyły wiele wyróżnień. Dzięki koncepcji modułowej budowy zarówno urządzeń jak również oprogramowania sterującego osiągnięto dużą elastyczność systemów, co umożliwia nam dopasowanie naszych rozwiązań do specjalnych wymogów klientów. Oferujemy również szeroką paletę usług w zakresie planowania, projektowania, obsługi i utrzymania ruchu sieci elektroenergetycznych.

Specjalistyczna wiedza - zadowolenie klientów

Dzięki ponad 25-o letniemu doświadczeniu w obszarze techniki pomiarowej i testującej nasi pracownicy z działu projektowania, produkcji, sprzedaży i serwisu posiadają szeroką praktyczną wiedzę i są do Państwa dyspozycji. Zaufanie naszych Klientów jest dla nas bardzo ważne i jest podstawą naszej wieloletniej owocnej współpracy. Naszym najważniejszym zadaniem jest wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom i reagować na Państwa sugestie.

Najwyższa jakość, niezawodność i żywotność systemów

Nasze produkty posiadają na rynku znakomitą opinię i spełniają najwyższe wymagania jakościowe. Filozofia naszej firmy opiera się o konsekwentne stosowanie systemów jakości wg. DIN EN ISO 9001:2008. Dzięki temu odnotowujemy ciągły wzrost jakości naszych produktów, nie zapominając o aspektach ekologicznych i ochrony środowiska.